Společnost HYDRAULIKSERVIS I s.r.o. z Bohuňovic u Olomouce již více jak 20 let zajišťuje servis i opravy stavebních strojů předních světových značek jako je Volvo a Caterpillar a vyrábí vysokotlaké hydraulické hadice. Zajišťuje prodej stavebních strojů Hydrema v České republice, a to včetně servisních služeb a dodávek náhradních dílů.

Firmu založil v roce 1997 Josef Červenka spolu se společníkem Pavlem Kvapilem. O dva roky později, tedy v roce 1999, se stal jediným majitelem Josef Červenka. Předmětem podnikání byly opravy hydraulických nákladních jeřábů a výroba vysokotlakých hydraulických hadic. V roce 2019 převzala část činnosti včetně zaměstnanců firmy Josef Červenka – Hydraulikservis společnost Hydraulikservis I a začala poskytovat v plném rozsahu poprodejní služby pro stavební stroje značek Volvo, Caterpillar, Komatsu, JCB, Liebherr a další.

Jednou z hlavních událostí je, že v září 2019 došlo k převedení hlavní činnosti firmy Josef Červenka – Hydraulikservis na společnost HYDRAULIKSERVIS I s.r.o. a k následnému prodeji novým majitelům. Vedením společnosti byl pověřen jeden z nových jednatelů Jiří Trnka, který má více jak dvacetileté zkušenosti s poprodejními službami stavebních strojů u společnosti Zeppelin CZ (výhradní dodavatel stavebních strojů značky Caterpillar pro Českou republiku).

Naše společnost je orientována převážně na tuzemský trh, ale máme dlouholeté zkušenosti s péčí o zákazníky v podstatě ve všech sousedních státech, nejvíce však na Slovensku.

Naše služby jsme rozšířili z Moravy také do Čech otevřením pobočky v Berouně. I nyní se samozřejmě snažíme poskytovat servis a služby po celém území České republiky, ale otevřením nové pobočky naší společnosti jsme zkrátili dojezdovou vzdálenost mechaniků k našim zákazníkům. Pro zákazníky tím vzniká výhoda zrychlení servisního zásahu za nižších nákladů oproti autorizovaným servisům.

Investujeme do nejnovějšího diagnostického vybavení odpovídajícího nejvyšším standardům pro stroje Volvo, Caterpillar a dalších značek na trhu stavebních strojů. Rozšiřujeme vozový park naší společnosti tak, abychom byli schopní co nejrychleji a nejkvalitněji vyhovět požadavkům našich stávajících i budoucích zákazníků.

Již nyní se snažíme přizpůsobit digitální době a urychlit tím veškeré související procesy spojené s danými zakázkami – od příjmu zakázky až po doručení faktury. Naším hlavním cílem však je rozšíření kapacit a odbornosti našich mechaniků, abychom byli schopní rychleji vyhovět potřebám zákazníků.

Při získávání nových zaměstnanců klademe důraz na stabilitu firmy, její dlouholeté působení na trhu s jasným cílem v poskytování poprodejních služeb. Na rozdíl od velkých společností nabízíme osobní přístup se zájmem o potřeby našich zaměstnanců, včetně zajímavého motivačního ohodnocení za jejich práci. Díky tomu jsme úspěšní v získávání odborně kvalifikovaných zaměstnanců. O naše zákazníky se stará dvacetičlený tým HYDRAULIKSERVIS I s.r.o.